Правилно е да се пише уважение. От уважение към клуба информирах ръководството, че ще пътувам извън страната. Когато бях млад, нямаше уважение към младите, а сега, когато съм на възраст, няма уважение към старите. (Джон Пристли)
Как се пише?® с Павлина Върбанова
Правилно е да се пише уважение. От уважение към клуба информирах ръководството, че ще пътувам извън страната. Когато бях млад, нямаше уважение към младите, а сега, когато съм на възраст, няма уважение към старите. (Джон Пристли)