Как се пише: това-онова, това онова или това, онова?

  • Когато означава ’различни неща’, се пише полуслято – това-онова.
     
    Разговарях със съседите на моя нов познат и научих това-онова за неговото минало.
    Отвори гардероба и взе това-онова от него, защото не знаеше кога ще се върне от път.

  • Когато има изброяване, се пише със запетая.
     
    Отвсякъде чувам съвети: прави това, онова, трето, пето…